تاج گل تبریک پرگل آنتوریوم کد DF01601

تاج گل تبریک پرگل آنتوریوم کد DF01601 از تاج گل های پر گل و جدید فروشگاه است که با گل های آنتوریوم، لیلیوم اورینتال، مریم و آلسترومریا تزیین شده است. این مدل از تاج گل های تبریک که گل هایی زیادی دارند جزء تاج گل های لوکس به حساب می آیند و مناسب آن دسته از افرادی است که مایلند هدیه ای باشکوه و مجلل از گل اهدا کنند. این تاج گل تبریک زیبا را می توانید برای تبریک در مناسبت هایی همچون عروسی، خیر مقدم، افتتاحیه و نمایشگاه بین المللی هدیه دهید. ارتفاع حدودی تاج گل 270 سانتی متر و عرض آن حدود 120 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی تاج گل تبریک آنتوریوم کد DF01601

قبل از خرید تاج گل تبریک لازم است که به چند نکته مهم توجه کرد. در زمان انتخاب تاج گل تبریک، مناسبت و مراسمی که قرار است به آن تاج گل اهدا کنید را در نظر بگیرید. نوع مراسم در انتخاب تاج گل تاثیرگذار است. برای مراسم ازدواج و عروسی تاج گل هایی که به سبک های کلاسیک و جدید با ریتم های نامنظم و آبشاری تزیین می شوند مناسب هستند. همچنین گل هایی که در تاج گل های عروسی و ازدواج به کار می روند بهتر است رنگ هایی همچون قرمز، بنفش، صورتی، سفید و... داشته باشند. برای مراسم افتتاحیه و نمایشگاه بین المللی بهتر است از تاج گل تبریک رسمی استفاده کرد. تاج گل های رسمی به سبک منظم تزیین می شوند. از پایه ها و استند های رسمی در تزیین آن ها استفاده می شود. رنگ گل ها بین سفید، سبز، زرد، بنفش و... انتخاب می شوند. تاج گل تبریک پرگل آنتوریوم فوق از تاج گل های مناسب برای تبریک افتتاحیه و نمایشگاه می باشد.

مشخصات تاج گل تبریک پرگل آنتوریوم کد DF01601

برای تزیین تاج گل تبریک پرگل آنتوریوم کد Df01601 حدود 16 شاخه گل آنتوریوم، 25 شاخه گل آلسترومریا، 84 گل لیلیوم اورینتال و 50 شاخه گل مریم به کار رفته است. اکثر گل های به کار رفته در این تاج گل به رنگ سفید انتخاب شده اند که این امکان را می دهد که هم برای مراسم تبریک و هم مراسم تسلیت بتوان از آن استفاده کرد. تعداد گل های به کار رفته در این تاج گل نسبتا بالا است و تاج گل وزن سنگینی دارد به همین خاطر حتما در جا به جایی تاج گل احتیاط کنید. ارتفاع حدودی تاج گل 270 سانتی متر و عرض آن حدود 120 سانتی متر است. ارسال این تاج گل به صورت رایگان به محل مورد نظر شما انجام می گردد. 

تاج گل تبریک
سه طبقه
270 سانتی متر
120 سانتی متر
حدود 16 گل
حدود 25 گل
حدود 84 گل
حدود 50 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه