تاج گل افتتاحیه سبز کد DF01501

4,898,000 تومان

تاج گل افتتاحیه سبز کد DF01501 برای تبریک شروع زندگی دوستان و عزیزانتان از گل های طبیعی و تازه هستند و نماد شادابی، سرزندگی و زیبایی می باشند. این تاج گل از گل های آنتوریوم و اورینتال ساخته شده است. 

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل افتتاحیه دو طبقه کد DF01501

با اهدای تاج گل های طبیعی خلق شده از زیبا ترین و تازه ترین گل های طبیعی ارمغانی درخور و شایسته را به مراسم و جشن های عزیزانتان ارسال کنید.  تاج گل افتتاحیه سبز کد DF01501 نمایش بی نظیر از گل های طبیعی در کنار یکدیگر است.  در طراحی این تاج گل سعی شده است تنوعی از تاج گل های مناسبتی برای شما قرار داده شود تا با توجه به مناسبت و محدوده قیمتی خود بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

مشخصات تاج گل دو طبقه سبز کد DF01501

رنگ غالب این تاج گل تبریک، سبز می باشد که سرزندگی و شادابی را تداعی می کند. ارتفاع تقریبی این تاج گل تبریک زیبا 270 سانتی متر و عرض تقریبی آن 130 سانتی متر می باشد. این تاج گل می تواند به عنوان تاج گل تبریک، تاج گل افتتاحیه و تاج گل زیارت قبول مورد استفاده قرار گیرد. برای ساخت این تاج گل بیشتر از 90 شاخه گل آنتوریوم و اورینتال استفاده شده است. این تاج گل تبریک به شکلی خاص در دو طبقه طراحی و دیزاین شده است.

تاج گل تبریک
دو طبقه
270 سانتی متر
130 سانتی متر
حدود 55 گل
حدود 40 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه