تاج گل تبریک سه طبقه لیلیوم کد DF01201

7,898,000 تومان

تاج گل تبریک سه طبقه لیلیوم کد DF01201 از تاج گل های جدید و مدرن فروشگاه است که گل آرایی خاص و زیبایی دارد. این تاج گل تبریک در سه طبقه طراحی شده است که هر طبقه از آن متفاوت تزیین شده است. گل اصلی این تاج گل را گل لیلیوم تشکیل می دهد که به تعداد بالا در هر سه طبقه استفاده شده است. دیگر گل های تاج گل را گل اورینتال و آنتوریوم تشکیل می دهد. ارتفاع حدودی تاج گل 280 سانتی متر و عرض آن حدود 150 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی تاج گل تبریک سه طبقه کد DF01201

تاج گل های تبریک تنوع بالایی دارند و در انواع یک طبقه، دو طبقه، سه طبقه، کلاسیک و... تزیین می شوند. برای این که تاج گل تبریک مناسبی انتخاب کنید قبل از خرید نوع مراسم و مناسبت مورد نظر را در نظر بگیرید. همچنین نسبت و آشنایی شما با کسی که قرار است تاج گل را به وی اهدا کنید بسیار در انتخاب تاج گل تاثیرگذار است. اگر به مراسمی مجلل و باشکوه دعوت شده اید و مایلید تاج گلی لوکس و لاکچری هدیه ببرید بهتر است از تاج گل های دو طبقه و سه طبقه که با گل های رز، ارکیده، لیلیوم، آنتوریوم و اورینتال تهیه شده است انتخاب کنید. اگر آشنایی نسبتا کمی با تحویل گیرنده تاج گل دارید می توانید از تاج گل های یک طبقه انتخاب نمایید. تاج گل تبریک سه طبقه لیلیوم فوق از تاج گل های لاکچری و مجلل فروشگاه است که می توانید برای عرض تبریک و شادباش در مناسبت هایی همچون تبریک افتتاحیه، ازدواج، عروسی، خیر مقدم و نمایشگاه های بین المللی اهدا کنید.

مشخصات تاج گل تبریک سه طبقه لیلیوم کد DF01201

برای تزیین تاج گل تبریک سه طبقه لیلیوم کد DF01201 حدود 180 گل لیلیوم، 30 شاخه گل آنتوریوم و 15 گل اورینتال معطر به کار رفته است. رنگ اصلی این تاج گل به رنگ زرد انتخاب شده است که با گل های قرمز و صورتی رنگ آنتوریوم و اورینتال جذابیت بیشتری پیدا کرده است. اگر این تاج گل را به عنوان هدیه به مراسمی اهدا می کنید که خودتان در مراسم تشریف ندارید پیشنهاد می شود حتما به همراه تاج گل متن مناسبی ارسال فرمایید که پیام تبریک شما را در بر داشته باشد. طبقه مرکزی و بالایی تاج گل بهترین مکان برای نصب متن روی تاج گل می باشد که در صورت اضافه کردن متن به تاج گل در این قسمت ها نصب می گردد. ارتفاع حدودی تاج گل 280 سانتی متر و عرض آن حدود 150 سانتی متر است.

تاج گل تبریک
سه طبقه
280 سانتی متر
150 سانتی متر
حدود 30 گل
حدود 15 گل
حدود 180 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه