تاج گل تبریک و افتتاحیه سه طبقه سفید کد DF01001

4,989,000 تومان

تاج گل تبریک و افتتاحیه سه طبقه سفید کد DF01001 از تاج گل های مناسب برای مراسم تبریک افتتاحیه و نمایشگاه می باشد. این تاج گل در سه طبقه با گل های سفید رنگ آنتوریوم، رز، مریم، لیلیوم و میخک تزیین شده است. رنگ سفید گل ها باعث شده که از این تاج گل هم برای مراسم تبریک و هم تسلیت بتوان استفاده کرد. گل های مریم به کار رفته در این تاج، عطر بی نظیری را به آن بخشیده است. ارتفاع حدودی تاج گل 220 سانتی متر و عرض آن حدود 120 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی تاج گل تبریک و افتتاحیه کد DF01001

تاج گل هایی که با گل های سفید رنگ تزیین می شوند جزء محبوب ترین تاج گل ها هستند به دلیل این که به راحتی می توان از آن ها برای هر نوع مراسم و مناسبتی استفاده کرد. گل هایی که رنگ سفید دارند نماد پاکی، خلوص نیت، سعادتمندی، خوشبختی و آرامش اند. انتخاب گل هایی با رنگ سفید می تواند مفاهیم زیبایی را به مخاطبین شما ابراز نماید. تاج گل تبریک و افتتاحیه سه طبقه سفید کد Df01001 از تاج گل های مناسب برای عرض تبریک در مراسم افتتاحیه، خیر مقدم، بزرگداشت، عروسی و ازدواج است. همچنین از این تاج گل برای مراسم تسلیت هم نیز می توان استفاده کرد.

مشخصات تاج گل تبریک و افتتاحیه سه طبقه سفید کد DF01001

برای تزیین تاج گل تبریک و افتتاحیه سه طبقه سفید فوق حدود 20 شاخه گل آنتوریوم، 40 شاخه گل رز، 25 شاخه گل مریم، 25 گل لیلیوم و 10 دسته میخک مینیاتوری به کار رفته است. گل های تاج گل در سه طبقه تزیین شده اند. گل های به کار رفته در هر طبقه تقریبا مشابه و یکسان می باشد. علاوه بر گل ها از برگ آرایی زیبایی مابین گل های تاج گل استفاده شده است که زیبایی آن را دوچندان کرده است. ارتفاع حدودی تاج گل 220 سانتی متر و عرض آن حدود 120 سانتی متر است. ارسال این تاج گل به صورت رایگان به محل مورد نظر شما انجام می گردد.

تاج گل تبریک
سه طبقه
220 سانتی متر
120 سانتی متر
حدود 20 گل
حدود 40 گل
حدود 25 گل
حدود 25 گل
حدود 10 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه