تاج گل دو طبقه بازگشایی کد DF00901

3,988,000 تومان

انتخاب تاج گل دو طبقه بازگشایی کد DF00901 تهیه شده از گل های طبیعی تازه و با طراوت می تواند یکی از زیباترین و جذابترین هدایایی باشد که شما به طرف مقابلتان اهدا می کنید. این هدیه می تواند یک یادگاری به یادماندنی و خاطره انگیز برای آن ها باشد. این تاج گل ترکیبی از گل های آنتوریوم، اورینتال، لیسیانتوس و لیلیوم می باشد. شما می توانید از این تاج گل دو طبقه برای تبریک عقد و یا عروسی عزیزانتان نیز استفاده کنید.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل تبریک  دو طبقه کد DF00901

اهدای تاج گل تاج گل دو طبقه بازگشایی کد DF00901یکی از هدایای با ارزش در روز های عقد و عروسی به شمار می رود. زیبایی این تاج گل می تواند تمام حضار را به وجد آورد. انتخاب این تاج گل میزان علاقمندی و احترام شما را نسبت به عزیزانتان نشان می دهد. این تاج گل در مکانی مناسب  قبل از شروع مراسم قرار داده می شود و از محل تاج گل عکسی برای شما ارسال می گردد.

مشخصات تاج گل دو طبقه کد DF00901

تاج گل ارزان DF00901 از تازه ترین و با کیفت ترین گل های آنتوریوم، لیلیوم، اورینتال و لیسیانتوس ساخته شده است.  این تاج گل می تواند انتخابی مناسب برای شما باشد. ارتفاع این تاج گل تبریک و بازگشایی تقریبا 190 سانتی متر و عرض آن حدود 110 سانتی متر می باشد. تصویری که مشاهده می کنید تصویر این محصول است. برای ساخت این تاج گل تقریبا از 50 شاخه گل استفاده شده است. گل هایی که در این تاج گل استفاده شده است با توجه به اینکه کدام فصل از سال است قابل تغییر می باشد.

تاج گل تبریک
دو طبقه
190 سانتی متر
110 سانتی متر
حدود 8 گل
حدود 25 گل
حدود 6 دسته
حدود 12 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه