تاج گل تبریک و افتتاحیه دو طبقه کد DF00601

6,898,000 تومان

استفاده از تاج گل تبریک و افتتاحیه دو طبقه کد DF00601 راهی بسیار زیبا و جذاب برای تبدیل کردن مراسم بزم به مراسمی شاد، سرزنده و گرم می باشد. برای ساخت این تاج گل جذاب از گل آنتوریوم، گل اورینتال و گل لیسیانتوس استفاده شده است. این تاج گل افتتاحیه می تواند هدیه ای بسیار مناسب برای تبریک به دوستان و عزیزانتان باشد.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل افتتاحیه دو طبقه کد DF00601

استفاده از گل های تازه در ساخت تاج گل افتتاحیه دو طبقه کد DF00601راهی بسیار مناسب برای تبدیل کردن مراسم های شادی به مراسم های سرزنده و گرم می باشد. همان طور که در تصویر نیز مشخص است تمامی گل های به کار رفته در این تاج گل دارای بهترین کیفیت هستند که طراحی جذاب تر آن ها این تاج گل را به یک تاج گل جذاب تر تبدیل کرده است. رنگ های بکار گرفته شده در این تاج گل کاملا هدفمند می باشد.


مشخصات تاج گل دو طبقه  کد DF00601

تاج گل مشاهده شده ترکیبی از گل های بسیار با کیفیت و تازه آنتوریم، اورینتال و لیسیانتوس می باشد که با طراحی بسیار شیک به فرم تاج گل در آمده اند. رنگ های استفاده شده از رنگ های بسیار شاد است که این تاج گل را برای هدیه و عرض تبریک در مراسم شادی مناسب کرده است. این تاج گل تبریک حدود 240 سانتی متر ارتفاع و حدود 120 سانتی متر عرض دارد. برای ساخت این تاج گل بیشتر از 60 شاخه گل اعم از گل های آنتوریوم، اورینتال و لیسیانتوس استفاده شده است. تنوع موجود در این تاج گل ها موجب شده است تا با توجه به مناسبت و میزان هزینه ای که در نظر گرفته اید بهترین انتخاب را داشته باشید.

تاج گل تبریک
دو طبقه
240 سانتی متر
120 سانتی متر
حدود 15 گل
حدود 20 گل
حدود 30 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه