تاج گل تبریک مدرن کد DF57001

3,798,000 تومان

این محصول زیبا از تاج گل های تبریک یک طبقه فروشگاه است که با توجه به اینکه در یک طبقه طراحی شده است قیمت مناسبی داشته و برای افرادی مناسب است که مایلند یک تاج گل تبریک زیبا با قیمت مناسب اهدا کنند. طیف رنگی گل های استفاده شده در طراحی این تاج گل بسیار شاد و پر انرژی انتخاب شده است. گل های استفاده شده در تزیین این محصول گل لیسیانتوس، مریم، رز، لیلیوم و پسته دریایی است. ارتفاع تاج گل حدود 200 سانتی متر و عرض آن 120 سانتی متر است. پایه تاج گل از جنس چوب بوده و بسیار مستحکم است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل تبریک یک طبقه کد DF57001

تاج گل فوق یکی از تاج گل های یک طبقه تبریک فروشگاه است که با ظاهری مدرن و زیبا مناسب برای اکثر جشن ها و مراسم های شاد است. گل اصلی این تاج گل را گل لیسیانتوس در 40 دسته و دو رنگ صورتی و نباتی تشکیل می دهد. دیگر گل های استفاده شده در تاج گل تبریک مدرن گل رز در 40 شاخه، گل مریم در 30 شاخه، گل لیلیوم در 40 گل و پسته دریایی در 30 شاخه می باشد. دو گل لیسیانتوس و پسته دریایی فصلی بوده و در تمام طول سال موجود نیستند که در صورت موجود نبودن این دو گل در زمان ثبت سفارش از گل جایگزین استفاده می گردد.

مشخصات تاج گل یک طبقه مدرن کد DF57001

تمامی گل های استفاده شده در طراحی این تاج گل، از تازه ترین گل های شاخه بریده و با رنگ هایی شاد انتخاب شده اند تا محصولی مناسب برای جشن ها و مراسم های شاد آماده شود. پایه این تاج گل از جنس چوب مستحکم بوده که توسط کاغذ کادو نارنجی رنگ پوشش داده شده است. برای اینکه گل های تاج گل مدت زمان بیشتری طراوت و تازگی خود را در مجلس حفظ کنند از با کیفیت ترین نوع اسفنج آبکش استفاده شده است که می تواند آب را در مدت زمان بالایی نگه دارد و با تامین رطوبت گل ها به حفظ و تازگی هر چه بیشتر گل ها کمک کند.

تاج گل تبریک
یک طبقه
حدود 200 سانتی متر
حدود 120 سانتی متر
حدود 40 شاخه
حدود 40 گل
حدود 40 دسته
حدود 30 شاخه
حدود 30 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه