تاج گل تسلیت اقتصادی کد DF54501

879,000 تومان

گل های استفاده شده در آماده سازی این تاج گل، گل های لیسیانتوس، گلایول، اورینتال و کرزنتیا (داوودی مینیاتوری) است. ارتفاع این تاج گل حدود 120 سانتی متر و عرض آن حدود 90 سانتی متر می باشد.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

 • ( 2 )
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل تسلیت یک طبقه کد DF54501

این تاج گل تسلیت اقتصادی زیبا از تاج گل های یک طبقه است که از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه بوده و می تواند هدیه ای اقتصادی و البته شایسته در مراسم ترحیم عزیزان شما باشد. طراحی این تاج گل اقتصادی به گونه ای است که گل لیسیانتوس زرد رنگ به صورت دایره ای در مرکز طراحی شده اند و در گوشه ی آن گل های گلایول، اورینتال و کرزنتیا به شکل زیبایی قرار گرفته اند. این تاج گل شامل گل میخک در 75 شاخه، گل شب بو در 25 عدد و گل ژربرا حدود 40 عدد می باشد.

 

مشخصات تاج گل یک طبقه اقتصادی کد DF54501

این تاج گل می تواند به عنوان تاج گل ترحیم ارزان، تاج گل زیارت قبول، تاج گل سوگواری در مراسم های مختلف استفاده گردد. این تاج گل شامل حدود 15 دسته گل لیسیانتوس، 8 شاخه گل گلایول، حدود 2 عدد گل اورینتال و 1 دسته گل کرزنتیا (داوودی مینیاتوری) می باشد.

تاج گل تسلیت
یک طبقه
حدود 120 سانتی متر
حدود 90 سانتی متر
حدود 3 شاخه
حدود 1 دسته
حدود 2 گل
حدود 15 دسته
حدود 8 شاخه

قیمت این تاج گل خیلی خووووووووووبه و ارسالش هم رایگااااااااانه دقیقا چیزی که من می خواستم. ممنون

این تاج گل ترحیم و تسلیت خیلی زیبااااااااااااس و البته از همه مهم تر قیمت خیلی مناسبی داره. من همیشه برای مراسم خاکسپاری و ترحیم آشنایان و دوستان تاج گل ترحیم طبیعی برای عرض تسلیت ارسال میکنم ولی همیشه هم قیمت تاج گل خیلی بالا میشه برام و هم قیمت ارسال تاج گل به محل خیلی بالا میشه ولی امروز که سرچ کردم سایت شما را آورد هم قیمت های تاج گل هاتون خیلی مناسبه و هم اینکه ارسال تاج گل ها رایگانه. خواستم تشکر کنم بابت کار خوبتون ممنون

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه