تاج گل تسلیت و ترحیم سه طبقه کد DF17801

حضور تاج گل عرض تسلیت از طرف شما در مراسم خاکسپاری و سوگواری نزدیکانتان می تواند آرامش خاطری باشد برای بازمانده ها و نشان دهنده این باشد که شما در این غم بزرگ با آنان شریک هستید.

با خرید تاج گل ترحیم و عزاداری و اهدای آن به مراسم ختم مرحوم، می توانید حس اندوه و تاثر خود را در قالب تاج گلی درخور از گل های طبیعی ابراز کنید.

این مدل تمام شده است

تاج گل 

یکی از بهترین راه ها برای بیان احساسات و حس تاثر خود در اندوه از دست دادن آن عزیز از دست رفته ارسال گل و تاج گل به مراسم خاکسپاری آن عزیز است. گل ها همیشه متعادل کننده روح آدمی اند. مطمئنا دیدن یک تاج گل باشکوه تهیه شده از خوش عطر ترین و آرامش بخش ترین گل های طبیعی بسیار تاثیر گذار خواهد بود و خانواده عزیز از دست رفته را به آرامش خواهد رساند.

 خرید تاج گل

خرید تاج گل و اهدای تاج گل از زیباترین و بهترین انتخاب ها برای بیان عرض تسلیت به مراسم خاکسپاری بستگان و آشنایان است. با سفارش تاج گل ختم و فاتحه و اهدای آن به مراسم ترحیم دوستان و آشنایان عرض تسلیت خود را به شکلی زیبا بیان کنید.

توضیحات کلی در مورد خرید تاج گل ها 

نوع گل ها و رنگ گل های استفاده شده در تزیین تاج گل های تسلیت کاملا هوشمندانه و توسط گل آرایان حاذق مجموعه پارسی گل انتخاب شده است، با این حال اگر به هر دلیل مایل به تغییر گل و یا رنگ گل باشید، این امکان وجود دارد. برای تغییر نوع گل و یا رنگ گل های داخل تاج گل می توانید با همکاران ما تماس برقرار کنید و درخواست خود را برای تغییر تاج گل ثبت کنید. در صورت امکان، تغییرات لازم بر روی تاج گل انجام خواهد شد.

محصول تاج گل به دلیل سایز و ارتفاع بالای آن معمولا با هزینه های بالایی حمل و نقل می شود و اکثر مشتریان نگران هزینه حمل تاج گل هستند. فروشگاه پارسی گل با ارسال رایگان تمامی تاج گل های عرضه شده در سایت در خدمت مشتریان عزیز است و این نگرانی را رفع کرده است.

اکثر افراد پس از ثبت سفارش تاج گل نگراند که تاج گل سفارشی در مکان مناسب قرار بگیرد. نیروهای متخصص حمل تاج گل مجموعه پارسی گل تاج گل را در مناسب ترین مکان قرار می دهند و پس از آن عکسی از سفارش در محل برای شما ارسال می گردد تا این نگرانی کاملا رفع شود.

تاج گل های ارائه شده در فروشگاه پارسی گل با مناسب ترین قیمت عرضه شده اند و ما این اطمینان را به شما می دهیم که با کیفیت ترین تاج گل ها را همراه با مناسب ترین قیمت خرید می کنید.

تاج گل تسلیت
سه طبقه
حدود 380 سانتی متر
حدود 160 سانتی متر
حدود 55 شاخه
حدود 250 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه