دسته گل آلسترومریا سفید زرد

100,000 تومان

آلسترومریا گلی جذاب و زیبا، گیاهی علفی با ساقه های نرم و برگ های چسبیده به ساقه است. برگ های متقابل و گل ها بالای ساقه قرار دارند. آلسترومریا در تمام طول سال گلدهی دارد. ماندگاری این گل بالا بوده و از یک هفته تا ده روز می تواند دوام داشته باشد. داشتن این ترکیب فوق العاده زیبا را از دست ندهید. 

سفارشات از 8 صبح تا 5 بعدازظهر همان روز تحویل می گردد.

سفارشات 5 بعدازظهر به بعد روز بعد تحویل می گردد. 

(در هر دسته 10 شاخه گل آلسترومریا وجود دارد).

 • تحویل 3 تا 5 ساعت پارسی گل اکسپرس (در اصفهان)
 • دسته ای

 • ( 1 )
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

گل آلسترومریا

گل آلسترومریا و یا سوسن پرویی گیاه زینتی از جنس Alstroemeria در خانواده آلسترومریاسه و در مناطق گرمسیری به صورت علفی دایمی است، این گیاه زیبا در نیوزیلند بسیار محبوب است. زیرا معمولا در زمان کریسمس شکوفه های آن نمایان می شود. آلسترومریا به عنوان گل بریدنی و همچنین برای کاشت در گلدان مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه گل آلسترومریا به یکی از مهم ترین گل های شاخه بریده تبدیل شده است. آلسترومریا به خاطر گل های شاخه ای زیبایش کاشته می شود. گل های آلسترومریا دارای مجموعه ی وسیعی از رنگ های اناری، ارغوانی، بنفش کمرنگ، قرمز، صورتی، سفید، نارنجی، زرد است.  رنگ اناری آن بسیار جذاب و زیبا بوده و در کنار گل های سفید رنگ منظره ای زیبا را در گلدان ایجاد خواهد کرد. از خصوصیات خوب آلسترومریا این است که سرما را ترجیح می دهد و گیاهی سرما پسند است. ساقه ی این گل ساده می باشد و هرچه ساقه کوتاه تر باشد برگ بیشتری تولید می شود.آلسترومریا به طور معمول در اواخر بهار شروع به گلدهی می کند و تا پایان تابستان و آغاز پاییز گلدهی آن ها ادامه دارد. ارتفاع آن ها به شرایط نوری وابسته است، و در دامنه ای از 30 تا 100 سانتی متر قرار دارد.

قیمت گل آلسترومریا، خرید گل آلسترومریا ارزان قیمت

انواع گل آلسترومریا

آلسترومریای ارکیده ای

از اول بهار به مدت 5-3 ماه حداکثر گلدهی را دارند. برای گل دادن نیازمند یک دوره ی سرمای 15-10 درجه سانتی گراد بوده و بعد از گلدهی تا بهار به رشد خود ادامه می دهند.

آلسترومریای پروانه ای

9-12 ماه در طول سال گلدهی دارند برای القای گلدهی سرمای 13-16 درجه سانتی گراد و بعد از آن نیاز به طول روز بلند دارند. ارتفاع آن ها از آلسترومریای ارکیده ای کوتاه تر است.

قیمت گل آلسترومریا، خرید گل آلسترومریا و فروش گل آلسترومریا

نگهداری گل آلسترومریا

آبیاری گل آلسترومریا

به آبیاری متوسط نیاز دارد.آلستر نیازمند رطوبت و هوای خنک است پس بهتر است که آبیاری کامل و درستی داشته باشد.

آبیاری خاک بوسیله قارچ کش ها بطور مداوم هم می تواند باعث کنترل قارچ های انگلی گیاهی مثل فیتیوم شود.

خاک مناسب گل آلسترومریا

آلسترومریا نیازمند خاک غنی و کمی اسیدی (PH: 5.8 -6.8) می باشد. مخلوط خاک آلسترومریا می تواند ( پرلیت +کمپوست + کوکوپیت) باشد.

تغذیه گل آلسترومریا

به طور منظم با یک کود مکمل کامل می توان گل آلسترومریا را تغذیه کرد.

نور مناسب گل آلسترومریا

برای گلدهی مناسب به 13-12 ساعت نور در روز نیاز دارد. روزهای کوتاه (8 ساعت) موجب تاخیر گلدهی و کاهش عملکرد می شود. برای بالا بردن ساعات نوری در روز می توان از نور مصنوعی (لامپ فلورسنت) برای تحریک گلدهی استفاده نمود.

رطوبت مناسب گل آلسترومریا

سعی شود اکثر اوقات خاک آن مرطوب باشد با اینکه می تواند تا حدودی خشکی را تحمل کند ولی خاک مرطوب را ترجیح می دهد.

دمای مناسب گل السترومریا

بهترین دمای مناسب این گل حداقل 10 درجه سانتی گراد و حداکثر 20 درجه سانتی گراد می باشد. سعی شود از مقداری که گفته شده تجاوز نکند.

 فروش دسته گل آلسترومریا، خرید دسته گل آلسترومریا و قیمت گل آلستر ارزان

افزایش و تکثیر گل آلسترومریا

از طریق تقسیم ریزوم، کشت بذر و کشت بافت قابل افزایش است.

1.تقسیم ریزوم

 ریزوم ها باید دارای حداقل 3 یا بیشتر شاخه رویشی باشند. حتما باید در عمق کم کاشته شوند و نقاط رشدی آن ها از سطح خاک 5-3 سانتیمتر فاصله داشته باشد. ریزوم های کاشته شده  باید به مدت 8-6 هفته تحت شرایط روز بلند (16-13 ساعت روشنایی) قرار گیرند.

 2- بذر

آلسترومریا به آسانی با بذر پرورش می یابد. ولی ممکن است مشکلاتی از قبیل تفرق صفات، ایجاد ناهنجاری های ناگهانی در جوانه زنی بذر و  طولانی بودن فرآیند تولید را داشته باشد.

 3- کشت بافت

این روش تجاری تکثیر، انبوه و سریع است. 100% مواد گیاهی از کشت مریستم می باشد. با استفاده از این روش در مدت 4 هفته، گیاهان 7-4 برابر افزایش می یابند و باعث تولید گیاهان عاری از ویروس می شود.

زمان ماندگاری گل آلسترومریا

بعد از برداشت گل، عمر ماندگاری آن ممکن است تا 20 روز نیز برسد. برای ماندگاری بهتر این گل لازم است در محیط خنک نگهداری شود و به طور مرتب آب گلدان را تعوض کرده و انتهای شاخه ها برای آب رسانی بهتر هر چند روز یکبار چیده شود. 

گل آلسترومریا، خرید گل آلسترومریا و قیمت گل آلسترومریا

خرید گل آلسترومریا

 این دسته گل بسیار زیبا که دارای 10 شاخه گل آلسترومریا می باشد هدیه ای مناسب و جذاب است برای کسانی است که دوستشان دارید. از خصوصیات این گل می توان به داشتن برگ های زیاد اشاره کرد که موجب می شود فضای داخل گلدان و یا دسته گل را پر کند و رنگ سبز زیبایی را به دسته گل ببخشد و سبب زیبایی دو چندان آن شود. قیمت مناسب گل آلسترومریا نسبت به گل های دیگر این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید با هزینه ای کم موجب شادی دوستان و عزیزانتان گردید. فروشگاه اینترنتی پارسی گل از معدود فروشگاه های خرید اینترنتی گل و گیاه می باشد که گل آلسترومریا را به صورت غنچه و در کمترین زمان پس از چیدن از گلخانه های اختصاصی پارسی گل در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و این امر موجب می شود تا ماندگاری گل تا حد زیادی بالا رود و شما عزیزان در مدت زمان بیشتری از حضور گل در منزل و یا محل کارتان لذت ببرید.

خرید گل از زیباترین و دل انگیزترین خریدها می باشد و خرید اینترنتی گل حس شگفت اگیز خرید آسان و مطمئن  گل را به شما خواهد بخشید. گلفروشی اینترنتی پارسی گل به شما عریزان این امکان را می دهد که زیباترین و برترین گل های شاخه بریده را با تنوع گونه و رنگ در کمترین زمان ممکن با اطمینان کامل خریداری بفرمائید. با سفارش گل از فروشگاه اینترنتی گل و گیاه پارسی گل می توانید محصول خود را در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید.

دسته گل آلسترومریا از زیباترین گل های موجود می باشد که از انواع گل با ماندگاری بالا محسوب می شود. با خرید گل آلسترومریا می توانید به زیباترین شکل ممکن حس عشق و احترام خود به عزیزانتان را ابراز نمائید. خرید اینترنتی گل آلسترومریا به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان ممکن در محیط کار یا منزل دسته گلی زیبا و با کیفیت را داشته باشید. با خرید گل آلسترومریا قرمز و اناری حس عشق و علاقه را به عزیزانتان ابراز نمائید و دسته گلی هیجان انگیز و پرشور داشته باشید. خرید گل آلسترومریا سفید و زرد نشانه حس دوستی پاک می باشد و حس آرامش را القا می کند. خرید گل آلسترومریا گلبهی زیبایی بی نظیری را در غالب گل به شما می بخشد و هدیه ای بی نظیر برای کسانی است که دوستشان دارید. با خرید گل آلسترومریا صورتی احساس شادی و رومانتسیم را به فضا ببخشید. خرید گل آلسترومریا سفید نارنجی و زرد ترکیب بی نظیری از رنگها را در غالب یک گل به شما هدیه خواهد داد و دسته گل شگفت انگیری خواهید داشت. اهمیت و حس دوستی خود نسبت به عزیزانتان را با خرید دسته گل آلسترومریا زرد بیان نمائید.

آلسترومریا (سوسن پرویی)
Alstroemeria
Alstroemeriaceae
آمریکای جنوبی (شیلی، برزیل، پرو)
از بهار تا پاییز
به نور بالا (جهت گلدهی) نیاز دارد، (13ساعت در روز کافی است)
حداقل 10 درجه سانتی گراد و حداکثر 20 درجه سانتی گراد
به آبیاری متوسط نیاز دارد. (نه خیلی خشک و نه خیلی مرطوب)
به رطوبت متوسط رو به بالا نیاز دارد.
به خاک غنی و کمی اسیدی (PH: 5.8 -6.8) نیاز دارد
حداقل یک بار در هفته با کود کامل به همراه آبیاری، کود دهی انجام گیرد
توجه داشته باشید که گرمای زیاد و دمای بیش از حد موجب آسیب رساندن به این گل می شود.

آلستر هاتون واقعا با کیفیتن من خرید کردم تا یکماه توی گلدون داشتمشون. ممنون

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: